Kable i przewody

green stock

Oferujemy między innymi kable oraz przewody. Przedsiębiorstwo Green Stock posiada fachową wiedzę oraz niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie, co sprawia, że jesteśmy w stanie znaleźć najodpowiedniejsze przewody i kable dla potrzeb każdego z klientów.

Kable i przewody energetyczne oraz telekomunikacyjne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kable sterownicze, sygnalizacyjne oraz specjalne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kable bezpieczne i bezhalogenowe 

Kable, przewody kolejowe i okrętowe

Kable i przewody górnicze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne zastosowania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kable idealne dla Twoich potrzeb

Propozycja naszej firmy to między innymi kable składające się z jednej lub wielu żył roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby ich właściwości były dopasowane do przeznaczenia oraz zastosowania. Dostarczamy przede wszystkim kable aluminiowe, miedziane, telekomunikacyjne, a także do branży automotive, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.


Oprócz tego propozycja naszej firmy to także przewody, które znajdują swoje zastosowanie zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i wewnątrz dużych fabryk oraz zakładów przemysłowych. W tym przypadku sporym zainteresowaniem cieszą się przewody zasilające urządzenia o małym lub średnim poborze mocy. Dostarczamy przede wszystkim przewody audio-wideo, bezhalogenowe, dźwigowe, instalacyjne, mieszkaniowe, samochodowe oraz sterownicze. Niemniej posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, doborze, produkcji kabli średniego i wysokiego napięcia. Szeroka oferta naszej firmy daje pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem funkcjonalności oraz jakości wykonania. Szeroko współpracujemy z wieloma producentami kabli na świecie.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Rola kabli i przewodów w różnego rodzaju instalacjach elektrycznych jest kluczowe. Muszą one wyznaczyć drogę dla płynącego prądu elektrycznego, a tylko w ten sposób wszelkie podzespoły będą działały poprawnie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zastosowanie kabli oraz przewodów jest różne. O ile kable mogą być używane zarówno w ziemi, jak i na wysokościach oraz poddawane działaniu warunków atmosferycznych, o tyle przewody znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń. Tego typu akcesoria znajdują zastosowanie w wielu gałęziach gospodarki.


Dostarczamy kable i przewody o różnych zastosowaniach, co pozwala nam na sprostanie nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów. Możemy pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem i służymy fachowym doradztwem we wszelkich tematach dotyczących kabli energetycznych - niskich, średnich i wysokich napięć. Kable tego typu mają zastosowanie także w instalacjach fotowoltaicznych oraz farmach wiatrowych.

Komponenty