Pozyskiwanie

green stock

Zadaniem naszych doświadczonych pracowników jest odszukiwanie zarówno nowoczesnych części, jak i komponentów starszej generacji. Zajmujemy się pozyskiwaniem podzespołów wykorzystanych między innymi w przemyśle motoryzacyjnym. Pozyskujemy nie tylko te najpopularniejsze, ale i specjalistyczne części. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Po otrzymaniu zamówienia nasi wykwalifikowani pracownicy przeszukują wszystkie dostępne źródła w celu znalezienia najodpowiedniejszego komponentu dla potrzeb klienta. Wykorzystujemy w tym celu bogate kontakty oraz nawiązane współprace z dostawcami podzespołów. Tym, co nas wyróżnia jest przede wszystkim szybkość działania. Między innymi dlatego w ostatnim czasie dla wielu przedsiębiorstw staliśmy się jednym z kluczowych podmiotów pośredniczącym w dostarczaniu komponentów, surowców, akcesoriów oraz części zamiennych do maszyn, a oprócz tego również innych elementów wspomagających działy Zakupów.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, nawiązane współprace, a także kadra niezwykle doświadczonych pracowników daje nam pewność zorientowania na klienta oraz dostarczania pożądanych podzespołów.

Komponenty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji

hCaptcha